Reklama internete » Amazon reklama » Google reklama ir Amazon reklama, kaip jos (ne)draugauja kartu?

Google reklama ir Amazon reklama, kaip jos (ne)draugauja kartu?

Google reklama ir Amazon reklama, kaip jos (ne)draugauja kartu?

Ar Google reklama ir Amazon reklama turi kažką bendro? Ką? Galbūt yra reklamos strategija, kuri gali pagelbėti Amazon prekybai, naudojant Google reklamą? Tikrai taip. Maža to įvairiais šaltiniais remiantis – Amazon yra didžiausias reklamos užsakovas Google reklamos sistemoje. Tikrai taip. Jeigu vertinsime atskirus reklamos užsakovus, kaip atskirus verslo vienetus, tai Amazon yra kompanija, kuri daugiausiai investuoja į Google reklamą. Taigi… Turite Amazon prekybos platformą ir norite padidinti pardavimus? Jūs taip pat galite naudoti Google reklamą ir auginti pardavimus. Kita vertus – pati Amazon platforma jau siūlo reklamos pirkimo galimybę tiek pačioje Amazon svetainėje, tiek ir už jos ribų (išorinėse partnerių svetainėse).

 

Kokios yra reklamos formos Amazon reklamos tinkle?

„Amazon Attribution“ (beta versija) – Sužinokite, kaip jūsų ne „Amazon“ skaitmeninės rinkodaros taktika padeda skatinti pardavimus „Amazon“.

„Amazon DSP“ –  Amazon reklamos platforma siūlo pažangius įrankius, skirtus pirkti skelbimų „Amazon“ portale ir už jos ribų.

„Amazon Live“ –  Padėkite apsvarstyti savo produktus mokydami ir bendraudami su klientais tiesioginėse transliacijose.

Garso skelbimai –  „Amazon“ garso skelbimai padeda prekių ženklams susisiekti su auditorija, kai jie klausosi nemokamos „Amazon Music“ skelbimų palaikomos pakopos.

Individualūs reklamos sprendimai –  Padidinkite savo prekės ženklo žinomumą naudodami naujoviškas, pritaikytas reklamos funkcijas.

Įrašai (beta versija) –  Skatinkite prekės ženklo atradimą ir svarstymą kurdami gyvenimo būdo vaizdus savo prekės ženklo sklaidos kanale „Amazon“.

Sizmek Ad Suite – Kurkite, platinkite, tinkinkite, matuokite ir optimizuokite kampanijas, kad jos atitiktų prekės ženklo ir aktyvinimo tikslus.

„Sponsored brands“ –  Padidinkite prekės ženklo žinomumą naudodami savo logotipą ir pritaikytą antraštę skelbimuose, kurie rodomi paieškos rezultatuose.

Vaidzine reklama („Sponsored display“) –  Plėskite savo verslą pasiekdami atitinkamas auditorijas „Amazon“ ir už jos ribų naudodami šį naują savitarnos reklamos sprendimą.

„Sponsored products“ –  Pagerinkite atskirų produktų matomumą naudodami skelbimus, rodomus paieškos rezultatuose ir produktų puslapiuose.

Parduotuvės („Stores“) – Įkvėpkite klientų lojalumą naudodami nemokamą kelių puslapių parduotuvę „Amazon“.

Vaizdo įrašo skelbimai –  Sujunkite vaizdą, garsą ir judesį skelbimuose „Amazon“ svetainėse, tokiuose įrenginiuose kaip „Fire Tablet“ ir visame žiniatinklyje.

 

Kaip panaudoti Google reklamą, Amazon prekybos apimtims didinti?

Įdomu tai, kad perkant Amazon paieškoje reklamą pagal raktinį žodį “raktažodis” yra kur kas brangiau, nei tą patį raktažodį pirkti Google Ads reklamos sistemoje. Taigi, vienas efektyviausių metodų, kaip paskatinti Amazon pardavimus per Google Ads – pirkti tikslingus raktinius žodžius. Pvz. „buy makita tools amazon“, „makita tools amazon“ ir t.t. Naudokite labai paprastą struktūrą – prie jūsų tikslingų raktinių žodžių, pridėkite žodį Amazon ir sujungtus raktažodžius naudokite Google Ads rekalmai. Taip gausite visiškai tikslingą srautą pigiau. T.y. pasieksite tik tuos žmones, kurie ieško jūsų prekės ir ieško apsipirkimo būtent per Amazon platformą!

5 komentarai apie “Google reklama ir Amazon reklama, kaip jos (ne)draugauja kartu?

    1. Pabandykit, kai kurios reklamos formos tikrai įdomios. Tai nebūtinai reiškia metodą – kaip padidinti pardavimus greitai. Bet tos netradicinės reklamso formos tiesiog savaime įdomios ir leidžia labiau atkreipti vartotojų dėmesį. 😉

Parašykite komentarą