Reklama internete » Reklama internete » TOP10: kaip padidinti pardavimus?

TOP10: kaip padidinti pardavimus?

TOP10: kaip padidinti pardavimus?

  1. Pakartotiniai pardavimai. Į klientą visada žiūrėkite kaip į ilgalaikį partnerį ir svarstykite ne apie tai, kaip gauti iš kliento pinigų, o kaip iš tikro spręsti kliento problemą. Tokiu budu, jūsų verslas greitesniu arba lėtesniu tempu, tačiau sėkmingai augs. Taigi… Norint parduoti daugiau, padidinti pardavimus, nepamirškite kokybiškai aptarnauti esamų klientų. Sėkmingai aptarnautas klientas, iškilus naujam poreikiui vėl kreipsis į jus. Be to – galite naudoti remarketingo arba retargetingo marketingo priemones. Tai priemonės, kai internete, elektroniniais laiškais ar kitomis panašiomis priemonėmis, pakartotinai primenate savo klientams apie savo produktus.

 

  1. Kryžminiai pardavimai (cross-selling) – rinkodaros metodas, kai parduodant pagrindinę prekę, pirkėjui siūlote naudingus priedus arba susijusias prekes. Pvz. perkant žaidimų kompiuterį, galite pasiūlyti papildomai įsigyti naujų žaidimų.

 

  1. Pigesnių prekių metodas (down-selling) – metodas, kai bandome parduoti geriau pigesnį produktą, nei visiškai jokio. Pvz. klientas ketina pirkti automobilį. Išsirinktas automobilis pasirodo per brangus ir klientas jo įsigyti negalės. Vadybininkas tokiu atveju bando parduoti pigesnį, paprastesnės komplektacijos ir t.t.

 

  1. Papildomų pardavimų metodas (up-selling) – priešingas metodas, nei „down-selling“ atveju. Matome, kad potencialus klientas turi pakankamai pinigų. Bandome įsiūlyti brangesnę prekę, motyvuodami tuo, kad ji geresnė, naujesnis modelis, turi daugiau funkcijų ar patogumų.

 

  1. Akcijos. Gerai žinomas ir populiarus metodas, paskatinti pirkti – naudoti nuolaidų ir akcijų metodą. Šio metodo minusas tas, kad jo nerekomenduojama taikyti visada arba ilgai, nes suformuojamas pigesnės prekės įvaizdis, o tai gali pakenkti ilgalaikei strategijai. Reikėtų įvertinti visus „už“ ir „prieš“.

 

  1. Socialinių tinklų įrašai. Kuriant naudingą turinį, galite sukaupti savo auditoriją socialiniuose tinkluose. Įrašuose galima tiesiogiai arba netiesiogiai reklamuoti savo produktą. Šis metodas gali būti visiškai nemokamas, tačiau reikalaujantis nemažai laiko, pastangų ir kantrybės.

 

  1. Mokama reklama interneteGoogle reklama, Facebook, YouTube, Instagram, Yandex, Bing, Amazon, LinkedIn ir kiti reklamos kanalais turi platų ir specifinį taikymą transliuojant reklamą. Be to, naudojant reklamą internete, pagrindinis privalumas – aiškus ir paprastas rezultatų matavimo būdas (pvz. su Google Analytics).

 

  1. Rekomendacijos iš esamų klientų. Turite patenkintų klientų? Puiku, galite visiškai nemokamai arba už mažą dovanėlę paprašyti šių klientų rekomendacijų. T.y. esami klientai, palikdami draugų kontaktus, gautų mažą dovanėlę. O jūsų vadybininkas susisiektų su gautais kontaktais, su tikslu parduoti. Toks metodas nėra visiškai „šalti skambučiai“, nes jau turime rekomendavusį asmenį. Pokalbį lengviau apšildyti, suteikti pasitikėjimo.

 

  1. Radijo reklama. Svarbu išsirinkti tinkamą radijo stotį ir sudaryti efektyvų radijo reklamos tinklelį, kad pasiektumėte kuo daugiau tikslingos auditorijos, o ne bet ką.

 

  1. Kiti klasikiniai reklamos kanalai – TV, spauda. Kaip ir radijo reklamos atveju, svarbu taikyti į tikslingą auditoriją. Be kita ko – televizijos reklama įprastai yra viena brangiausių, todėl ją išbando ir taiko dažniausiai dideli ir stambūs verslai, su masinio naudojimo produktais arba specifiniais produktais, bet atitinkamu reklamos tinkleliu.

Vienas komentaras apie “TOP10: kaip padidinti pardavimus?

Parašykite komentarą