Reklama internete » Google reklama » GDN reklama (Google Ads) – ko reikia pasiekti efektyviems rezultatams internete?

GDN reklama (Google Ads) – ko reikia pasiekti efektyviems rezultatams internete?

GDN reklama (Google Ads) – ko reikia pasiekti efektyviems rezultatams internete?

GDN reklama (Google Display NetWork) – tai vaizdinės reklamos tipas (reklaminiai skydeliai, “banerinė reklama”). Plataus taikymo tinklas, kurį galite išnaudoti transliuojant reklamą pagal raktažodžius, lankytojų portretą (amžius, lytis, pomėgiai), elgseną ar panašius parametrus. Be to – dažnai GDN reklamos tinklas yra naudojamas retargetingo kampanijoms. Įprastai GDN reklama yra vadinamas Google Ads reklamos tipas. Tačiau kitos reklamos platformos taip pat turi vaizdinį reklamos tinklą, kaip pvz. Amazon reklama ir jos reklamos formos.

 

Ko reikia, kad sukurti Google Ads GDN reklamą?

 • Pirmiausiai reikalingas logotipas (rekomenduojamas paveikslėlio dydis bent 300×300 px, santykis 1:1).
 • Keli reklaminiai paveikslėliai, nuotraukos (tinka dviejų tipų – kvadratinės nuotraukos ir stačiakampio formato – nuotrauka ne mažesnė nei 600×314 px). Rekomenduojama talpinti keletą skirtingo tipų paveikslėlių, nes reklamos sistema automatizuotai rotuos ir kurs vis kitokius reklaminius skydelius, bei dažniausiai rodys tas reklaminio skydelio variacijas, kurios yra efektyviausios statistiškai, pagal jūsų pasirinktą reklamos tikslą (pvz. paspaudimus, konversijas…).
 • Tekstinė antraštė (ne daugiau 30 simbolių).
 • Aprašymo teksas (ne daugiau 90 simbolių).
 • Verslo pavadinimas / domeno pavadinimas (ne daugiau 25 simbolių).
 • Paskirties URL (kur bus nukreiptas lankytojas, paspaudęs ant reklamos).
 • Taikymo nustatymai (rekomenduojamas pagal raktažodžius, vietovę arba spindulį aplink norimą adresą ir kt.).
 • Patarimas: reklaminius tekstus ir paveikslėlius talpinkite profesionalius ir tinkamus, kad sudarytumėte reklamuojamai auditorijai atitinkamą pirminį įvaizdį.

 

Kaip sukurti GDN reklamą?

 • Pirmiausiai jums reikės veikiančios Google Ads paskyros. Tuomet spauskite sukurti naują kampaniją (vaizdinį / GDN tipą).
 • Kuriant kampaniją, jūsų bus prašoma suvesti dienos biudžetą, įvesti reklaminės kampanijos pavadinimą, raktinius žodžius (būtinai veskite tikslingus).
 • Papildomas patarimas: tikslingi raktiniai žodžiai susiaurina auditoriją ir šiek tiek pabrangina reklamą, tačiau taip išvengiama netikslingų paspaudimų ir svetainės lankytojų, kurie ieško visai ko kito. Pvz. jeigu jūsų verslas telefonų remonto centras, tai raktažodžiai turėtų būti “telefonu remontas”, “telefonu remontas vilniuje”, “mobiliuju remontas”, “telefonu remonto paslaugos”, “iphone ekrano keitimas” ir t.t. Tačiau netinka tokie raktiniai žodžiai, kaip “mobilieji telefonai”, “telefonai kaina” ir kt. Turite mąstyti, kokia tuo momentu yra vartotojo psichologija, jeigu raktažodis aiškiai signalizuoja, jog domina tokios paslaugos, kaip jūsų – įveskite tokį raktinį žodį, jeigu raktinis žodis yra labai abstraktus arba ne į temą – venkite tokių žodžių, nes tikėtina, jog švaistysite reklamos biudžetą.
 • Sukūrus reklaminę kampaniją, nepamirškite nustatyti laiko tinklelį, nes sukaupus daugiau statistikos, galėsite optimizuoti pagal savaitės dienas arba valandas.

 

Papildomi patarimai – kaip sukurti efektyvią reklamą internete:

Viena svarbiausių reklamos internete efektyvumo dalių yra už pačios reklamos zonos. Ypatingai svarbu – jūsų svetainės kokybė (grafiniai elementai, prisitaikymas mobiliems, skaitymo patogumas, video medžiaga, tinkami tekstai, aprašymai ir kt.). Be to, reklaminės kampanijos sėkmės dalį sudaro ir produkto kokybė, produkto kaina ir aptarnavimas.

3 komentarai apie “GDN reklama (Google Ads) – ko reikia pasiekti efektyviems rezultatams internete?

Parašykite komentarą